Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Komplett gamer számítógépet...

Komplett gamer számítógépet hol a legbiztonságosabb venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni új gamer számítógépet mert leginkább csak játszanék rajta de persze böngészésre is használnám emellett videók nézése is előnyben lenne. Nem értek semennyire a számítógépes nyelvezethez így komplett gépre gondoltam, mert ott csak a monitort kellene hozzá venni, egeret, fejhallgatót, billentyűzetet meg az egyéb kiegészítőket és így nekem talán egyszerűbb lenne. Jó lenne ha a legújabb játékok is mennének rajta gondtalanul, pl.ha boltban meglátok egy jó cd-s játékot akkor az fusson rajta úgy, hogy ne laggoljon. Meg nem tudom ezek a gamer gépek mennyire csendesek? Mondjuk ez nem lényeg de jó lenne ha csendes is lenne. Milyen boltban nézzek ilyen számítógépet és pénzben mennyiért lenne egy jó gamer gép?

2021. márc. 2. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne vegyél komplett gépet, mert azzal nem fogsz jól járni. Általában azokat az alkatrészeket teszik bele az előre összerakott gépekbe, amit senkinek nem lehet eladni (el kell adni azt a készletet is, ez egy egyszerű mód a bolt részére). Kérj meg valakit, aki ért hozzá, és segít neked pár ezer forintért összerakni, azzal jársz a legjobban.
2021. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a gamer kifejezés ez akkora baromság mintha egy autókereskedésbe úgy mennél be ahol a sportautótól kezdve a homlokrakodóig van kínálat hogy azt mondod szeretnék egy robbanómotoros járművet.
2021. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2.itt sokan használják ennek ellenére és sokan érdekes tudnak hasznos információt nyújtani mint az első nálam..
2021. márc. 2. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
azért az életed ne tedd rá hogy jó is a válasz
2021. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

el kell dönteni alap dolgokat

1, mennyi a keret

2, AMD vagy intel

ez a gamer ez nem fokmérő pont a naivokat basszák át vele gamer szék gamer egér te meg fizetsz a s.arért

2021. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4.nem ezt írtam...

5.köszi :)

2021. márc. 2. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz a biztonságos alatt ?
2021. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-hát hogy minden korrekt, azt kapom amire vártam szóval ilyen.
2021. márc. 2. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ezzel így tudnak mit kezdeni a boltban ebben igaza van az előttem szólónak, kicsit konkrétabb dolgok kellenek ott is én ajánlanám a AMD Rayzen 3 prociból kiindulni az már elég jó játékra is és nem meg fizethetettlen.50ezer körül már kapható és ha ezt elmondod szépen köré építik a gépet és így már nem fogsz csalódni.
2021. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha minden korrekt és csoda biztos dologra vagysz előre szerelt gépben:

HP Omen

Alienware

Asus ROG

Valamelyik a 3-bol. A pénztárcad nem fogja "likeolni".

2021. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!