Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem nagyobb grafika...

Gunter kérdése:

A számítógépem nagyobb grafikai beállításoknál kikapcsol játék közben, majd újraindul mintha elmenne az áram egy pillanatra. Mivel lehet probléma?

Figyelt kérdés
Játékok (Anno 1800, Civilization IV, The Witcher III). Túl nem melegszik, legalább is nem vettem észre (CPU 80 fok max). Tápegységnek bírnia kellene 550W.

2021. márc. 3. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy 550W semmit nem mond.


Pontosan milyen az a táp?

GPU hány fok?


És pontosan milyen konfig?

2021. márc. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CPU?

GPU?

Táp? Gyenge minőségű a táp, aért nem bírja!

2021. márc. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsősorban az érdekelt mi okozhat ilyen problémát, ehhez nem kell is ismerni a CPU vagy GPU típusát szerintem.


Nagyon a tápra gyanakodtam, és ez félre vezetett, de kiderült, hogy nem azzal van baj. CPU hűtése nem jó. Közepesen nagy terhelés alatt is 90 fok fölött van. Nagyobb terheléssel 100 fok fölé is megy gondolom ezért kapcsol ki. Remélem egy újrapasztázástól helyre jön, még nem szedtem szét..

2021. márc. 4. 02:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Cpu+GPU nélkül nem tudjuk meg hány W-ot fogyaszt a konfig..


Így már elég nyílván való CPU miatt csinálja.

2021. márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Ahhoz, hogy érdemleges választ tudjunk adni, igenis fontos, hogy milyen alkatrészek vannak a gépben.


Ezek nélkül mi is csak találgatni tudunk.

2021. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!