Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik notebookot ajánlanátok...

Melyik notebookot ajánlanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok egy Huawei Matebook D15 és egy Acer Swift 3 ultrabook között.

[link]


[link]


Alapvetően böngészésre filmezésre használnám, nem gamingre.

Ha valaki használja valamelyiket vagy jobban ért a hardwarehez mint én kérem ossza meg velem véleményét.



2021. márc. 3. 11:21
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:
Böngészésre, filmnézésre nem kellenek erőgépek, ezek sem azok, de olcsóbbat is találni már, ami az igényeidet kielégítik. Az egyik 14”-os a másik 15,6”, ez nem mindegy. Acer több notebookot gyártott már, mint a Huawei, talán megbízhatóbb márka, én mondjuk Dell vagy Toshiba felé nézelődnék nagyobb kijelzővel, SSD mindenképp legyen, 1080p FullHD kijelző legalább, Intel processzorral.
2021. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen mindenképp SSD-vel veszem, a 15,6 os kijelző jobb lenne mozizásra.

Nem tudom mit várjak az AMD-től a Huaweiben, de az Acerben az UHD Graphics-ról nem hallottam.

2021. márc. 3. 12:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Intel fejlettebb ebben az összehasonlításban, már ami a procit és üzemidőt illeti. Akksit nem látom most mennyi.

Integrált grafika terén az AMD jobb, de... szóval játékra az is gyenge, netezni-filmezni meg teeljesen mindegy


1035 vagy 1135 intel procik jók, főleg ha G7 (pl 1135G7). A G jelzés az integrált videokártyára utal. a G7 valahol az AMD 3500U és a 4300U integrált VEGA grafikája között van. Míg a 11. gen proci elég jó a teazteken. van is jó áron már. AMD-nek meg még nincsen az új 5000 széria, sem egy jó 6 magos 4500U. Esetleg 4300U. De a 3500U-ssal se lősz mellé, csak azt nem ennyiért venném, hanem 200 alatt.


Árkategóriában én most ezt ajánlom. Dell minőség, 3 év gari, zsír új 1135G7 proci:

[link]

2021. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!