Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okoz valami kárt a laptop...

Okoz valami kárt a laptop valamely hardverében, ha a bekapcsológombot hosszan nyomom, amikor lefagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 3. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan mint a gépnek a hideg restart. A gépekben okozhat ez károsodást, így a laptopoknál is megkockáztatnám hogy a hirtelen leállás okoz problémát.
2021. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy okozhat.
2021. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
HDD nem igazán szereti. De azért nem is túl gyakori az ilyen újraindítási kényszer, szóval nem lesz gond. Ha meg már HDD sincs benne, akkor igazán nyugodt lehetsz
2021. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

6 éve így kapcsolom ki a laptopom.

SSD van benne, az igaz.


Miért?

Win10-ben a fenébe el van pakolva a kikapcsolás ráadásul akkor kezd frissíteni... na nem. Egy ideig használtam a shutdown parancsot és volt parancsikonom azonnali halt-ra, de meguntam: feloldani a képernyőt és utána kikapcsolni. Ráadásul céges gép - Kit érdekel, ha baja lesz? Nekem van, hogy azt mondják, most indulunk és akkor felkapom, nyomva tartom és kész, mehet a táskába. A lehajtásnál menjen sleep-be meg nem játszik, mert ha meetingre kell menni és lecsukom, akkor gyorsabb újra indítani, mint sleep-ből visszaszerencsétlenkedni. Ráadásul sleep után nem működik a HDMI (nem hiába 780 ezer forintos HP gép, miért működne ilyen alap funckió, mint a HDMI egy sleep után?)

2021. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!