Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a konfig viszi a mai...

Ez a konfig viszi a mai játékokat?

Figyelt kérdés

-Új Zalman S4 Plus ház (2 év garancia)

-Új MSI B460M-A PRO Alaplap (2 év garancia)

-Új Intel i5 10400F processzor (2 év garancia) /kérhető más CPU-val is.

-AMD RX580 4GB Sapphire Nitro+ OC Videókártya

-Új Team Group 240 GB SSD (2 év garancia) /480GB-vel +8e ft/

-1TB Western Digital Blue HDD

-Új G.SKILL Aegis 16GB 3000mHz RAM (2 év garancia)

-Új Zalman ZM500-TXII 80+ (2 év garancia) /Kérhető másik táppal is/


230k ft



2021. márc. 4. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Alacsony felbontáson talán viszi. A proci és a videokártya gyenge már a legújabb játékokhoz.
2021. márc. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor offos

Sejtettem, hogy kevés de a hirdető beleírta, hogy minden játékot visz Full hd-ban

2021. márc. 4. 06:34
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
64%
Minden játékot visz FullHD-ben. Némelyiket nem magas beállításokkal, de viszi. Kérdés, mennyi FPS-sel. A processzor 10400F bőven elég, meghajtana sokkal erősebb kártyákat is. A VGA a leggyengébb, de ezzel is el lehet játszadozni.
2021. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Elsőnek el ne hidd...10400f az elég erős proci manapság, rx 580 kiváló mellé, bár jobb lenne ebből valóban egy 8gb-os.

Szerintem kiváló, és nincs is túlárazva! Később meg majd a videó kártyát lecseréled, ha a mostaniak újra normális áron mennek.

2021. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Morzsi, drága arany apám, egy mondaton belül megcáfolod saját magad :D

Most akkor mind megy fullHD-ben, vagy némelyik mégse??? :D


Komolyra fordítva, már a proci is gyengusz, a kártyát meg ne is említsük a legújabb játékokhoz.


Ha te árulod ezt a gépet, akkor vedd úgy, hogy nem szóltam, de a kérdezőnek azért halkan súgnám, enyi pénzért azért már lehet számítógépet is venni:)

2021. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3/5 Morzsi007 *


Hogy érted hogy mindent visz full hd-ben kérdés mennyi fps-sel?

2021. márc. 4. 13:26
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:

Drága 5-öske. Nem cáfolok meg semmit. Olvasd el mégegyszer mit írtam, aztán fogd fel és utána írj kommentet. Hogy értsd, arra gondoltam, hogy beállítástól függ, mennyi fps-t tud a gép egy adott játéknál, nem mindegy, hogy ultra grafikára van állítva 8x-os simítással vagy low-ra. Pl 30 vagy 100 FPS. Függ a játék gépigényétől.

Fogalmad sincs a CPU-ról, hülyeségeket ne írj. Ha nem vagy képbe, akkor maradj csöndben arany apám. Még annyit, hogy a CPU-nak a VGA-t kell tudnia meghajtani, és ez az Intel 10400F még egy RTX 3070-et is kiszolgál.


Kérdező úgy értettem, hogy a felbontás csak egy része a dolognak, a többi beállításon is sok múlik, hogy viszi a játékot a konfig.

2021. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!