Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a laptopomon és...

Nincs hang a laptopomon és mikrofon sincs.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy Alcor SnugBook Q1411/Q1421 típusú laptopom. Online oktatás közben egyszer csak eltűnt a mikrofon és konkrétan nemtudtam beszélni nem hallottak a vonal másik végén. A laptop saját mikrofonját használtam ugye meg bevolt dugva egy iPhone füles hozzá. Eddig minden oké volt vele. Aztán ahogy eltűnt csináltam hibaelhárítást de a windows nem talált semmi nem bírta azonosítani. Sok helyen olvastam hogy a driver illesztő programok eltávolítása majd újratelepítése jó lesz az eszközkezelőben. Na le is töröltem őket. Kettőt kellett abból az egyik az működik is egyből meg ráteszi de az Intel SST Audio WDM valamiért nem sikerül. A gyártó oldaláról szedtem le mindkettő programot. Nem tudom mi tévő legyek nem nagyon értek hozzá lehet hogy így is elrontottam eléggé úgy hogy ha valaki tud valami megoldást az írjon kérem. Rendszer visszaállítás is volt már az sem használt. Esetleg ha szervízbe viszem ott tudnak vele valamit kezdeni vele? Előre is köszönöm a segítségeket.

2021. márc. 7. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!