Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi alaplapok közül...

Az alábbi alaplapok közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Mivel később is tervezem bővíteni a konfigot, így tegyük fel, hogy az ár most nem számottevő. Procinak most egy i7-10700K kerülne bele. (Ha lenne rajta RGB annak csak örülni tudnék, de nélküle sem fogok eret vágni. Nagyon nem terveztem húzni a gyári értékeket semminél)

Tehát a lehetőségek:

- ASUS TUF GAMING Z490-PLUS

- MSI MAG Z490 TOMAHAWK

- MSI MPG Z490 Gaming Plus

- GIGABYTE Z490 VISION G


vagy a következő árkategóriából:

- ASUS ROG STRIX Z490-E GAMING

- MSI MEG Z490 ACE

- MSI MEG Z490 UNIFY


2021. márc. 9. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szigorúan Asus. Nem fogsz benne csalódni! :)
2021. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyiket sem venném meg. Nem ad egyik sem olyan plusszt az olcsóbbakhoz képest, amire reális kihasználásod lesz.


A hangkártya esetleg, de az árkülönbözetből vennék egy sokkal jobb nem integráltat. Most belemehetnénk a VRM kérdésbe, de olcsóbbakban is van olyan, ami bőven elég. Ha te komolyan elhiszed, hogy kell 80 fázis egy tuninghoz, akkor valószinűleg fogalmad sincs az egészről. 49ért van gigabyte z490 ud, már az is bőven megteszi. VRM-je jó, 2x NVME m2 slot, egyedül a hangkártya az, ami nekem nem lenne megfelelő, de én már régen vettem egy rendes hangkártyát, hogy ne szenvedjek az integrált vackokkal. Ha neked ennél jobb alaplap kell, akkor attól tartok elvesztetted a realitást.

2021. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Z490-A Pro


Ha van még. Msi ez is. Ár/értekben ez szokott a legjobb lenni. 50-55 ezer

2021. márc. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!