Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Halott a videókártya vagy...

Halott a videókártya vagy csak valami BIOS beállítás lenne szükséges?

Figyelt kérdés

Nos adott az alábbi konfig

Asus Prime a320m-k

Ryzen 3 1200 AF

8gb 2133 ram single channel

Fsp hexa 500w


Ehhez jönne egy R7 370 2gb. A probléma a következő: ha berakom a kártyát és elindítom a gépet, akkor minden venti felpörög de a monitor azt írja nincs jel és a biosba se tudok belépni. Találtam egy régi Ati Radeon kártyát, azzal tökéletesen működik minden, de az r7-tel nem akar.

Minden csatlakozó rendesen be van kötve, se HDMI, se DVI kábellel nem működik, legfrissebb BIOS van feltéve, cmos törlés is megvolt, akkor se jó. A kártya működik, mert láttam működés közben másik pc-ben. A kérdésem az volna, hogy esetleg lehet valami BIOS beállítás, ami felett elsiklottam és még kéne csinálni? Nem akartam állítgatni nagyon, mert nem vagyok olyan tapasztalt. Ha valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet, ne tartsa magában :)


2021. márc. 12. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alaplapot frissíteni kell a processzorhoz. Nekem dettó ugyanez volt a gondom ráadásul ugyanezzel az alaplappal csak ryzen 3 3200g-vel. El kellett vinnem pc-s boltba és ott frissítették a Bios-t 2000 forintért.
2021. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A BIOS frissítve lett, a legújabb verzió van fent és ha nem az r7-es vga-t használom, hanem a régi Ati-t, akkor tökéletes működik a gép, azzal belép az asztalra is :) a gond az hogy ezt az r7-tel nem tudom megtenni.
2021. márc. 12. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
akk az r7tel van gond, azt kéne tesztelni másik gépbe is most.
2021. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!