Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jó ez a fejhallgató?...

Mennyire jó ez a fejhallgató? Ajánljátok? -> Trust GXT 455 Torus

Figyelt kérdés
2021. márc. 13. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Trus-> szar.
2021. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennyiért vegyél egy G432-t, árban ugyanaz a aktegória de ég és föld.
2021. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hypno ***** válasza:
Egy fejhallgató egyik legfontosabb tulajdonsága, hogy legyen kényelme a viselése....szóval próbáld fel és ne válassz látatlaanban.
2021. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Hulladék


És ne, ne vegyél G432-őt se


Vegyél HyperX Cloudot, a Logitechnek körülbelül pontosan ugyan olyan hokedli hangja van, mint ennek a Trustnak.

2021. márc. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Hát, mérések szerint pont fordítva, mondjuk én egyik mellett sem vagyok.

2021. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs a HyperX Cloud II és az MH751 alatt normális fejhallgató.

El kell dönteni hogy kell mikrofon és akkor rá kell áldozni 30 ezret, vagy ha nem kell akkor lehet lejjebb is menni de a kettő együtt nem működik.

#5.Stinger is elég gyatra, a Cloud II csak azért ajánlott mert egy Takstar Pro 80 klón semmi másért. Kvázi nem saját termék az sem, hanem egy átmatricázott stúdió fejhallgató.

2021. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5


Nekem van mind a kettő, és az a Logitech nem éri el egy 7ezer forintos Pioneer szintjét sem.


6


A Stingert nem tartom Cloudnak, bár azt is úgy hívják manapság már

2021. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jahm, és tudom, hogy Takstar, ahogy a QPAD meg a Xtrfy is az volt. Meg még egy rakás másik van, ami az. De amúgy elég venni egy Invotone HD2000-et, oszt kész. Az a Logitech meg pénzkidobás, még szerencse, hogy ajándékba kaptam...
2021. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a füled helyén biztos műszerek is vannak, arról nem beszélve, hogy nincs két ugyanolyan hallású ember. Én linkeltem technikai oldalról, paraméterek jobbak, ennyi.
2021. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Linkelgesd csak nyugodtan, én a fülemnek hiszek inkább. Megannyi Sennheiser, csúcs kategóriás Sony, 100 gamer szar, Pioneerek, Superlux, és sorolhatnám sokáig után mondom, hogy a HyperX közelében sincs az a Logitech. Pedig szeretem ám a Logitechet, van jópár Logitech egerem. De az a füles? Okádék. Ráadásul az anyagminőség sem egy hude nagy valami
2021. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!