Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnák kapcsolatot...

Todato kérdése:

Hogy tudnák kapcsolatot létesíteni külső klaviatúra és TV okosító között?

Figyelt kérdés
Samsung UE37C....RW Tv-t okosítottam T95 Mini Smart Tv Box kütyüvel. Szeretném egy külső Bluetooth vezetéknélküli billentyűzet-tapipad kombóval kezelni az okosító távirányítóján kívül. A klaviatúrához nem kaptam USB-s sticket, a T95-ben meg úgy látszik nincs gyárilag Bt vevőegység (?), mert nem is látja a klavit! Telefonok rögtön felismerik - párosítás és minden rendben, de a T95 nem. Mit lehetne tenni a kapcsolat megvalósítására?

#Bt klaviatúra
2021. márc. 13. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Kik tudnák?
2021. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xKakashix ***** válasza:
veszel usb-s bluetooth-ot és már is van bluetooth
2021. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2/2 Ha nem jól tudom, kérlek javíts ki: egy adott Bt eszköz mindig egy egyedileg hozzárendelt stift-tel tud csak kommunikálni? Van egy Bt-os egerem, bedugtam annak az USB egységét, de nem tudtam kapcsolatot létesíteni a klaviatúrával.
2021. márc. 14. 08:35
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit te bedugtál az szerintem nem BT-s egér, mert ahhoz nem adnak USB dugaszt. Az saját frekvencián szór, csak azzal az egérrel működik. Egyébként okosítódban nincs Bluetooth? Aht hittem ez alap.
2021. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom hogy van benne BT, csak nem látja. Biztos hogy a billentyűzet Bluetooth-os? Na van rajta kapcsoló, BT üzemmódba tetted?
2021. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xKakashix ***** válasza:

most utána néztem van benne bluetooth, csak nem látja a billentyűzetet.. másképp értelmeztem az írásodból

hát igazából ha telóval működik, ezzel meg nem akkor nem tudom mit lehetne kezdeni

milyen bill.-ed van? nem sok olyan van ami teljesen bluetoothos és adapter-t sem adnak hozzá

2021. márc. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Erről a billentyű+tapipad-ról van szó:

[link]

Az Fn+C indítja a kapcsolat keresést, telefonokhoz pillanat alatt kapcsolódik.

Volt egy próba: 96 MINI H8 4K UHD Android 9.0. okosítóval. Ezzel is pillanatok alatt lett csatlakozás, párosodtak, klaviatúra-touchpad működött. Beállítások/Eszközkezelő-jében van Bt kapcsolat beállítás menűsor!


Viszont a T95 okosító Beállítások/Eszközkezelő-jében semmi utalást nem találtam a Bt párosítással kapcsolatban, pedig Névjegy-e szerint ezen is Android 9 fut.

Elképzelhető, a javasolt Tp-link vagy Aliexpress-es adapter mégis megoldás lesz? Bocs, nem kételkedem, de ezen a területen nem vagyok toppon.


Mellékes kérdésem: ajándékba kaptam egy Bt fejhalgatót (Aldi> MOTOROLA escape 220) dobozában ennek sem volt adapter. Asztali Pc- vagy Tv-hez a két javasolt adapterrel tudok-e csatlakozni?

2021. márc. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!