Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PSU. lett cserélve a gépben...

PSU. lett cserélve a gépben és karban volt tartva, de most nem indul a windows. Mi lehet a probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szakszervízbe küldtem a gépet, mert a procim túl melegedett és alapvetően majdnem ötéves és úgy voltam vele, hogy takarításon túl cseréljenek benne PSU-t, videokártyát és procit pasztázzák újra. Elfogadható munkát végeztek így első pillantásra (azt leszámítva, hogy az egyik CD-lejátszó tartó vmiért nem lehetett visszatenni a helyére lehet szállítás közben sérült), de amikor be akarom kapcsolni a windowst nem tudja a gép azt bebootolni?. Elég meglepő volt. (Minden meghajtómat látott) Elsőként biosban próbáltam prioritit megváltozatni, ami nem segített utána a beállításokat böngésztem de ha jól láttam boot legacy? volt... Ezután egyik haveromnál megnéztük, hogy az ssdén tényleg rajta van-e a windows és rajta volt be is tudott bootolni nála, szóval most itt vagyok várom, hogy talán a szakbolt tud-e vmit ajánlani, bár ilyen nem volt a dealben szóval lehet leszarják a fejemet. Szerintetek mi lehet a probléma? Amit próbáltam bioszban prioritit módosítani, csak az ssdét bent hagyni a gépben, átnéztem, hogy minden be van-e dugva a gépbe. A hiba amit kapok: Reboot and select proper boot device. és még azt is írta, hogy no filename received, de már ezt nem írja vmiért.

2021. márc. 17. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy UEFI-s a rendszer és Legacy módban próbálsz bootolni?
2021. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!