Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép milyennek számít?...

Ez a gép milyennek számít? Játékra venném

Figyelt kérdés

Használt PC-t szeretnék venni, de nem értek hozzá. Azt tudom, hogy a processzor és a videokártya fontos elvileg.

Inter i5 2500k ez a processzor

GTX 750 TI 2gb ez a videokártya

8gb ram

240gb ssd

1tb hdd


Gép ára 70.000 Ft



2021. márc. 22. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Specifikald kerlek mit jelent az, hogy 'jatekra'. Ennyi penzert ujonnan kb. egy modern processzort vagy VGA-t kapsz, bar ez utobbihoz lehet hogy hozza kell meg csapni nemi penzt. 10+ eves fejlesztesrol beszelunk, ez mar nagyon nem 'gamer gep'.


Ha ez segit: GTA V komprommisszumokal, de elfut rajta.

2021. márc. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez így nagyjából korrekt. Nem fogsz vele mindent ultrán futtatni, de a jelenlegi VGA helyzetben megteszi, a legtöbb játék fog rajta menni közepes beállításokkal.

Később meg ha bezuhannak a kriptovaluták és mindenki el akarja majd adni a VGA-ját (reméljük, hogy így lesz), akkor vehetsz bele hugyér'-sz*rér' egy RX 470/570-et, amivel meg már tényleg gond nélkül el lehet játszogatni.

2021. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem úgy értetted, hogy mai játékokra kéne.



10-12 éves konfig, akkori középszinten kb. Én nem venném meg. Gyűjtenék a helyedben tovább. Ez a 70 ezer pont az a kategória ami már kerül valamennyibe, cseréne a teljesítmény konvergál a nullához. Egy vödör csavart vennél nagyjából.

2021. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alaplap? Táp? Azok is fontosak ám de ma már tényleg nem olyan vaskos. Szerintem a mai átlag az i5 2000-4000 gtx 1060
2021. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3+1
2021. márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyenge
2021. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

árra reális. Főleg ha még a táp is valami értelmesebb fajta. Warzone nem fog menni, gyengébb igényűekkel viszont menni fog. Egy RX 470-580-nal még talán a warzone is elmegy rajta, de arra már nem tudom ajánlani. Mint ahogy cyberpunk és ac valhalla is... nem felejtősek, de nagyon gyatra játékélmény lesz elérhető velük, tehát mai igényekre ez a gép semmilyen módon nem.fejleszthető fel.


A 750Ti-jal ilyen gta v, csgo, valorant, lol, wot, minecraft is szépen hasítanak 🙂 szóval 2017 előti gémekkel bátran lehet. Az újabbak már nagyon kompromisszumosak lesznek.

2021. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egész korrekt gép.

Netezésre.

2021. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Ahhoz viszont drága.

2021. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!