Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a alaplapomal ?

Mi a baj a alaplapomal ?

Figyelt kérdés
van egy msi ms-7514 p45 neo3-fr alaplapom e6700 procival es gyanon melegszik a poroci es a rpm erzekelo es vezerles sem mukodik. Csak a biosba leptem es par perc alatt 70-80 fokos pedig ujra pasztaztam a venti tiszti ami egy gyari intel huto es a ventire a bios 0 rpmet ir de ha sys fanba dugom irja hogy 1300-1400 rpm ja a sys fan 1 nem jo csak sys fan 2 es a proci es jo a masik asrok g31 vs-ben 31 fokos ugyan ugy csak biosban. A memo is rosz 4 db 1 gb modullal haszanaltam 2x 667 mhz 2x 800 mhz par honapra nem hasznaltam amikor ujra haszanalni akartam memora sipolt inditasnal nem postolt a 1-es foglalatba a 667 el postolt a masosik es harmdikban nem de negyedikben igen a 800 a kozul ugyan igy csak mas foglalatok indultak vagy nem valami tipp.milehet a gond

#processzor #alaplap #proci.melegszik #proci huto #hibas.alaplap
2021. márc. 27. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán eljárt felette az idő sajna, egy friss biost megpróbálhatsz rá, vagy a jelenlegi újraflashelni, de ennél többet enm igazán.
2021. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 8 sata milyat vettem 3 eve a szerverembe 5000 ft ert mivel a mai 8 satas alaplapoknak csilagaszati ara van esetleg tudsz masik 8 vagy 10 stas alaplapot ami nem draga max 10-12 ezret szanak ra es ne "gamer kinezetu" legyen hanem minimalista egyszeru amd is szoba johet
2021. márc. 27. 23:07
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt less körbe.

2021. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy újabb processzor hűtőt, azok jobban hűtenek.
2021. márc. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
regen nem volt gond kb ug 35-46 fok kozott volt viszont van egy full rez nagy zelman hutom meg probalom hatha az jobb mint a sima rez magos gyari intel
2021. márc. 29. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!