Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy full setupot 200k Ft keretén belül? Lehetőleg sok játék fusson el rajta és gyors legyen maga a gép. Esetleg egy gtx 1050 ti vagy gtx 1650 legyen a videokártya.

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 21:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szia! Először is köszönöm szépen a válaszod. Másodszor, leirod légyszíves, hogy hol raktad össze? Köszi
2021. márc. 30. 20:25
 12/12 David82 ***** válasza:

Szívesen.

Darabokban vettem meg (First Shop, Compker, Best Markt), és majd ismerős rakja össze.

De ha kész konfigot akarsz, a PCX-en össze is szerelik neked. Így egy kicsit drágább, de ha nem tudsz megbízható boltot, ahol összerakják neked, vagy nincs ilyen ismerősöd, akkor érdemes összeszerelve kérned. (PCX gépösszerakó)


Azért ajánlottam a 10gen Intelt, mert az már 1200 foglalattal érkezik, és a 11gen is erre fog épülni (fejleszthetőség).

Előnye a 9gen-el szemben a HT. Pl.: i3 10100 4mag 8szál, i7 10700 8mag 16szál, stb.

2021. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!