Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha leveszem a laptopot a...

Ha leveszem a laptopot a töltőről egyből lemerül , mennyibe kerülhet a javíttatás?

Figyelt kérdés
Egy ASUS X540L laptopom van, 4 éves és most elértem odáig ha leveszem a töltőről abban a pillanatban lemerül .Akumulátor csere lesz ennek a vége viszont nem tudom ez mennyibe fog fájni . Kb mennyiből fog kijönni ha elviszem szerelőhöz? Ha ez számít vidéki szervízbe vinném (mondom ezt azért mert a fővárosi szervizek gondolom borsosabb árakkal rendelkeznek és ráadásul messze is vagyok Budapesttől) Nem

2021. márc. 30. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

10-30 ezer

Függ az aksi kapacitásától, márkájától (eredeti vagy olcsó utángyártott), munkadíjtól stb.

2021. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem egy nagy meló, meg tudod csinálni te is

https://www.youtube.com/watch?v=jEbizDptT94

am pont a vidéki ki szserviz fog elkérni többet

2021. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem már annyira súlyos, hogy nincs hűtő és ráolvadt az akomlátor a laptopra. de nem csinálok vele semmit most is arról írok. olyan mint egy asztali gép annyi kivételével, hogy az 1.8 as mineraft se fut el mert pentium
2021. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!