Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek van Core I7-je? Milyen?...

Kinek van Core I7-je? Milyen? Mik a tapasztaltok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, mert minek? Ha komolyabb munkához (pl. CAD) kell akkor jó, amúgy meg fölösleges. Játékhoz AMD Athlon/Phenom, vagy Intel Core i5 is elég.
2010. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sztem is,nekem is AMD Phenom II X4 B55-öm van és nincs olyan játék ami megfogná..:D
2010. aug. 20. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hallottam hogy ez a legerősebb gép,persze nem belevéve a NASA számítógépeit
2010. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen most a" legerősebb "asztali processzor a 980X, de majd 2010 végefelé jön majd a 990X is
2010. aug. 20. 14:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magyarországon nem sok olyan embert találasz akinek van, ha mégis akkor is kicsi az esélye hogy pont elolvassa ezt a kérdést :D Egyébként nekem az a tapasztalatom hogy drága..
2010. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem volt i7 de el adtam vettem az arabol egy vidkarit es betettem egy regebbi procit ami szinten megfelel nincs bajom vele
2010. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az i7 egy nagybetűs FAIL. Ha összehasonlítjuk mondjuk egy i5 750-essel, nagyon sok dolog még ez utóbbin fog gyorsabban menni, miközben sokkal olcsóbb, és vagy 60 Wattal kevesebbet fogyaszt. A Hyperthreading meg lósz*rra sem jó, ha már van egy 4 magos géped, még a sok szálon futó programok se vágják magukat hanyatt attól, hogy 4 szál helyett futyhatnak 8-on is. A háromcsatornás memóriavezérlő szintén semmire nem jó, nézegettem tomshardware-en a tesztet, hogy mi a különbség a kétcsatornáshoz képest, hát kutatni kellett azok a cuccok után, amiknek sikerült egyáltalán 1-2 százalékot gyorsulni.


i5 meg Phenom II jók valamire, az i7 meg legfeljebb arra, hogy Pistike legyen mire verje a farkát.

2010. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
játékra még jó pár évig elég lesz
2010. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!