Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek van véleménye a...

Valakinek van véleménye a Antec NX800 gépházról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig csak laptopom volt, és most döntöttem úgy, hogy vásárolnék egy számítógépet. Jött az ötlet, hogy keresek valami viszonylag olcsóbb, nem 10.000 Ft körül, de játékra, illetve játék videózásra képes gépet. Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket, és azt is, hogy alkalmas-e erre.



A válaszokat köszönöm előre is!



2021. ápr. 4. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/results?search_query=antec+nx800+rev..

én a youtubeon nézegettem a gépházakat. sok videóban szétszedik, forgatják, stb, úgyhogy meg lehet nézni jó lesz-e neked.

mondju én inkább fractal design házat vettem.

2021. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenképp megnézem! :)
2021. ápr. 4. 19:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy egy fractal digital gépház jobban megéri? :)
2021. ápr. 4. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem az jobba tetszett igen.

de az kicsit drágább is...

fractal design focus g

2021. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben! Utána nézek. Egyébként nem igazán érdekel az a pár ezer forint, simán ki tudom fizetni. :DDDD



Még arra gondoltam, hogy lehet kéne egy erősebb, drágább gép, mivel lehet, hogy jó lenne, csak pl. hamarabb lenne baja, meg nyilván a dolgok is jobban elfutnának rajta.


Lehet, hogy olyan videót kéne néznem, ahol használják is? Természetesen a lehető legjobb minőségben szeretnék játszani, és mellette videót készíteni is,legtöbbször játék mellett.

2021. ápr. 4. 21:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Vajon mennyire érné meg egy 70.000 Ft körüli gépház? Szerintetek?
2021. ápr. 4. 21:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!