Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné most eladnom a videoká...

Megérné most eladnom a videokártyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy Saphire Radeon R9 290-sem, stock hűtős. Halottam hogy manapság felkúsztak a vga árak, de amíg ma felnem mentem a hardveraprora, meg az árúkeresőre nem hittem higy ennyire😅. Eleve idáig is gondolkoztam rajta mivel költözés miatt kisebb házra, valamint egy kisebb fogyasztású rendszerre gondoltam. Azon gondolkodtam hogy procival együtt egy r5 3400gre váltok, most r5 1400/r9 290 kombó szolgál ki, valamint a jelenlegi ram kombóm mellé szerzek valami ütősebb párt is, amire használom a gépet úgyis könnyebb gamek EU4, Total warok, Civilization sorozat, ilyenek, szerintem arra elégnek kellene lennie, ha nem akkor meg majd ha realizálódnak az árak beszerzek egy vga-t, én anno 20ért vettem, de a jelenlegi piaci helyzet melett szerintem 45-50e Forintot is elkérhetek postával együtt, persze a kártya eredeti állapotú, és hibátlan.

2021. ápr. 5. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hát próbálkozni szabad, de kötve hiszem, hogy akárkit is érdekel egy olyan gyenge kártya, azért rx 570 alatt nem olyan nagyon akar játszogatni az ember.
2021. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez [link] és a többi tech oldal alapján azért messze nincs a korát leszámítva elmaradva attól annyira és a használt 570ek 65-80 között mozognak, nekem is tökéletesen elég volt még high beállítások melett a sw jedi fallen orderben úgy hogy tartotta 50-60 fps között, persze full hd-n
2021. ápr. 5. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 40-ért simán elviszik :)
2021. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
45/50k-ért jelenleg reális, de nem tudhatod mikor fognak lejjebb menni az árak, lehet későbbiekben megbánod ha eladod.
2021. ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1


Én egy 970-el bármivel játszok 1080p-ben, nem ritkán max grafikán, 60fps+-al. Te miről beszélsz? Egy 290-el is lehet játszani, és pontosan most van az az idő, amikor csomó ember hajlandó kompromisszumot kötni. Attól, hogy felmentek az árak még nem lett az embereknek több pénze, gondolkodj már te zseni

2021. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, szerintem túl adok rajta, egyrészt én ki se használom teljessen, másrészt azért nem egy mai darabb, a tervezett üzem idejéhez közel, szerintem még azért pár év van benne, de akkor inkább befektetek egy garanciállis 3400g-be, aztán ha realizálódnak az árak a vga piacon akkor majd beszerzünk mellé egy karit, úgyse lessz mostanában sok időm játszani 🙃.
2021. ápr. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!