Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent MSI Afterburnerben...

Mit jelent MSI Afterburnerben a "power"?

Figyelt kérdés
Az baj, hogy ilyen magasan van? [link]
2021. ápr. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, akkor 75W jön a pcie csatiból az alaplap felől, és 75W jön a tápról közvetlenül 6 tűs pci tápcsatlakozón, azaz össz 150W. Akkor tökéletes, erre van tervezve.
2021. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy RTX 2070-em van, elméletileg van rajta egy 8 pines és egy 6 pines csatlakozó. Egy számítógéped szaküzletben szereltettem össze a gépem még pár éve, és csak most vettem észre, hogy csak a 6 pines csatlakozóz használták... Elméletileg meg ennek a videókártyának több áram kell ennél.
2021. ápr. 7. 01:16
 3/4 A kérdező kommentje:
*számítógépes
2021. ápr. 7. 01:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2070 175w, a super változat 225w, szóval ez nem sok, inkább kevés. Szerintem kösd be a 8 pines tapcsatlakozot is. Gyanús, hogy így nem tudja tartani a gyári órajelet sem.
2021. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!