Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki lenne olyan kedves, és...

Valaki lenne olyan kedves, és összerakna nekem egy Ryzen-es PC konfigot? A keretem olyan 160-200ezer forint rá.

Figyelt kérdés
Videókártyára jelenleg nem lenne szükségem (sőt ahogy láttam jelenleg nem is érné meg belefektetni) bőven elég lenne az iGPU számomra. Viszont egy erősebb processzor jó lenne ugyanis videóvágásra, programozásra stb. használnám. Plusz egy annyira nem fontos kritérium, (de jó lenne, persze nem szeretném, hogy a teljesítmény rovására menjen) hogy egy viszonylag kisebb/ átlagos méretű gépház kellene, mert hely szűkében vagyok jelenleg. RGB és egyéb nyalánkságok nem érdekelnek. Előre is köszönöm! :)

2021. ápr. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

iGPU-s (G) Ryzen-ek sajnos (érthetően) drágák, és nem feltétlen érik meg, ha későbbiekben lesz mellette egy erősebb dedikált kártya.

Példaként egy 4650G ~90k-ba megy, míg egy ugyanolyan erős 3600 65k-ba megy jelenleg. Lehet megérné egy megmaradt régebbi dedikáltat használni/venni.

2021. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 77 től van már 4650g, ha meg nem akar kártyát tök mindegy hogy a 3600 olcsóbb 17 ezerrel(60 tól van most tálcás), annyiból nem kap semmit, pláne nem olyat ami hozza a 4650g szintjét. Akkor rossz vétel csak, ha rögtön veszel hozzá kártyát is, mert nyilván akkor minek fizetnél felárat. Csak gyors ram kell neki, hogy az igpu ki tudja nyújtani a lábát.
2021. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ahogy írod, OEM van, de addig grillezik rajta?
2021. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai videókártyák árai miatt videókártya hardverapró legyen!

Vagy összerakott gép.

[link]

Ez pl tökéletes

2021. ápr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!