Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a Kingston...

Mi a különbség a Kingston HyperX Fury és a HyperX Fury LoVo között?

Figyelt kérdés

Konkrétan:

Kingston 16GB/1866MHz DDR-3 HyperX Fury LoVo memória kit (2×8GB)

és

HyperX Fury Black 16GB 1866MHz DDR3 memória kit (HX318C10FBK2/16) (2×8GB)


A LoVo több mint 15e Ft-tal olcsóbb ott, ahol kinéztem.



Két Kingston 4GB DDR3L 1866MHz HyperX Fury Black mellé szeretném megvenni valamelyiket. Mindkettő működne?



2021. ápr. 7. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az a LoVo, max Low Voltage-re tudok asszociálni, de hülyeséget nem akarok mondani, és hivatalosan sem láttam ilyet. Ha erre gondolsz: [link]


Akkor azért olcsóbb mert felbontott termék.

2021. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LoVi = Low Voltage, alacsonyabb feszültségen működik. A hagyományos DDR3 1,5 Volton működik, a DDR3L (a LoVo) 1,3. Néhány alaplap csak az egyik félét szereti, nézd meg a RAM kompatibilitási listát. 90%-uk mindkettőt elfogadja, de egyszerre csak egyfélét, keverni a két típust nem lehet, így ha van már RAM a gépben és mellé nézel bővítéshez, nem pedig teljes csere lesz, olyat nézz amilyen jelenleg is van.
2021. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az alaplap Asus M5A99FX PRO R2.0, a most működő RAM Kingston 4GB DDR3L 1866MHz HyperX Fury Black.


Akkor amellé az elsőt kell megvennem igaz?

2021. ápr. 7. 13:46
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem:


[link]



[link]

2021. ápr. 7. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!