Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150k ft-ért milyen a legjobb...

150k ft-ért milyen a legjobb pc konfig?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új pc-t, a keret amit szánnék rá az 150k ft. Ezen az áron milyen konfiguráció a legjobb? Amire használnám az játék és videóvágás. Sajnos én nem értek annyira a gépösszerakáshoz.

2021. ápr. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi hardver (főleg videokártya) árak mellett ennyiből max egy kártya nélküli összeállítás jön ki, mert önmagában egy "legallja" belépő kártya kezdődik valahol 100k körül, esetleg 70-80k használtan.
2021. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A videókártyának szerintem egy olcsóbb is megfelel, nem nagy játékokat tervezek rajta futtatni.
2021. ápr. 7. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, de itt a belépő kategóriát írtam, több éves, akkori közép kategóriás kártyáknak is brutál áruk van, mert teljesen készlethiány van világszerte.

Nézz szét, és meglátod.

2021. ápr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből újak között csak integrált videokártyára futja. i3 10100


Használtgép esetében már belefér egy RX470 plusz hozzáillő proci. 2019-ig jó mindenre.

Pl erősebb prockóval

[link]


Erősebb vga-val:

[link]

2021. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!