Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép megéri az árát?

Ez a számítógép megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy ha valaki tud ilyen áron jobb gépet az írjon már köszönöm előrre is?!



2021. ápr. 9. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az egybe gépek sose érik meg. Illetve jelenleg a dedikált videókártyát tartalmazó gépek, illetve ilyen alkatrészből épített gépek sem.
2021. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, számold össze, de a 8500 már régicske.
2021. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#1-nek: Ha darabokban veszel meg egy gépet, akkor azonkívül, hogy az alkatrészek külön-külön megvétele, mégha sikerül is egy boltban összeválogatnod, akkor is drágább + neked kell szórakoznod a hibás, selejtes alkatrészek kicserélésével is, míg egy összeszereltet letesztelnek, sőt ha megkéred őket, akkor még rajta is felejtenek ezt+azt, operációs rendszert stb. Arról nem is beszélve, hogy véletlenül elfelejtesz valamit és te magad teszel tönkre egy alkatrészt.


Az más kérdés, hogy melyik éri meg jobban, aki pl machintos gépeket vesz nincs is olyan választása, hogy majd ő alkatrészenként össze-pakolgassa.

2021. ápr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3 szerintem ez a gép lesz a választás mert amire használnám arra tökéletes választás és még olcsóbb is

Köszönöm a válaszod és mindenki más válaszát is

2021. ápr. 9. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Szia én 240.000 Ft-ért vettem ennél erősebb bontatlan asus laptopot. Aminek az eredeti értéke 550ezer. hardveraprón érdemes kukázni. Számlát is tudnak a katá-sok adni.
2021. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hat vga van az emagosban? Mert en nem latok, es akugyis valobban regicske

hogy meg e eri azt ki tudja ahoz az egeszet ismerni kellene pontosan

ajanlott skynet gepek is jo sporolosak ha minden jol mukodik is akkor is 560 eleg regi es gyenge 1650 se tul eros utobbi miatt viszont erdekes az arazas

most ezek teljesen ujak? Mert 3500 es 1650 ujonan... szerintem onmagaban boven 200 felett vagyunk

hogy jut a tobbire keret akkor?

2021. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri már meg ez a gép, inkább látványos mint jó. Ha van rá lehetőséged akkor kérj segítséget gépösszerakásban, ennél jobbat is ki lehet hozni 200e Ft-ből, bár most a vga-k miatt nem egyszerű, de ha kifogsz egy jót használtan is megéri és majd később cseréled.
2021. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

AztaQrva ennyi hülye embert. Remélem elvisz benneteket a COVID! :-)


Sok rohadt okoskodó g>ci :-)

2021. ápr. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!