Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen mini ITX házat ajánlaná...

Milyen mini ITX házat ajánlanátok, és milyen milyen GPU és táp ajánlott Full HD játszáshoz, medium vagy high grafikán?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Fractal Design Core 500 van. Nincs ablak, nincs csicsa, cserébe elfér benne egy rendes proci hütő pl. Én elégedett vagyok vele, bár ennyit szerintem nem ért, de hát ez van :D
2021. ápr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem de pont azért tettem fel a kérdést, mert ha jól emlékszem ezekben kisebb táp van és nem tudom, hogy az el tud látni árammal egy GPUt, mert az erősebbekbe kell egy külön kábel a tápból, viszont GPU ból sem lehet nagyobbat tenni bele.
2021. ápr. 10. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs kisebb táp, az enyémbe is egy rendes, normális táp megy.
2021. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ebből is több félék, vehetsz olyan kis szart is, amibe SFF táp megy, ha az a célod, akkor természetesen csak SFF táp lesz jó. Attól függ, hogy milyen méretű dobozt akarsz, az ITX csak az alaplap szabványa, lehet abból olyat építeni, amibe nagyobb proci hütő befér, mint egy ATX-es, 15ezres CM házba (tapasztalat).
2021. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Corsair sfx tápjai elég jók, 600-as, 750-es is van nekik, fractal design sfx-l méretű 650-es tápja is minőségi, a silverstone 700-asát viszont kicsit hangosnak mondják.

Szóval nagy teljesítményű minőségi tápokat is lehet kapni kis méretben.


Én egy cooler master nr200-ba építettem egy lanra járós kis gépet, hátizsákba pont belefér, de ha megjelenik az ssupd meshlicious háza, lehet váltok arra. A dancases, loque, sliger, ncase házai viszont nagyon drágák már nekem, illetve van egy kifejezetten vastag aio-m, ami ezekbe többnyire nem fér már be.

2021. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:

Sokféle van. Nagy kérdés a rászánt pénz mennyisége, legyen benne ATX tápegységnek hely vagy jó az SFX esetleg a TFX? Mi a cél? Lesz GPU vagy csak IGPU? Van félig előre összerakott verzió mint az AsRock deskmini széria. Abba csak a cpu, ram meg a meghajtó amit meg kell venni. Ez a széria például külső tápegységes.

Én külföldről hozattam magamnak SFX-L tápegységet fogadó házikót példának okáért. Vannak erre specializált gyártónk mint például a Jonsbo vagy a GEEEK. Nem érdemes beszűkülni ilyen téren a hazai piacra vagy az ismert gyártók cuccaira mint például a Fractal Design. Megosztok egy csoportot is, ahol segítenek jó döntést hozni, vagy a konfigokat nézve tippet is kapsz:

[link]

2021. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MGéza ***** válasza:

Magyarországon is kapni, jó cuccok:

[link]

2021. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!