Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a laptop kijelzőjén van...

Ha a laptop kijelzőjén van egy pixelhiba, akkor 3 napon belül kötelesek kicserélni, ugye?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom valósznűnek. Úgy vásároltad, hogy az eladó garantálta a pixelhiba mentességét?
2010. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem én vettem, párom rakta volna fel rá a windowst a haverjának és a kijelző közepén ott virít a fekete pont :S ...rohadt zavaró
2010. aug. 21. 10:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a garancián mi van. A kijelző hibáival kapcsolatos garanciát külön szokták kezelni (pixelgarancia), pont azért, mert ez egy nagyon gyakori hiba. Általános eljárás, hogy a képernyőt 6-9 téglalapra osztják, és ha mindegyik ilyen téglalapban van 1 db pixelhiba legalább, akkor csere.
2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Egy pixelhiba miatt nem cserélnek!
2010. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez csak egy pixel, de a képernyő közepén....Média Marktban vették, megpróbálják kicseréltetni....próba cseresznye...majd megírom, kicserélték-e
2010. aug. 21. 10:33
 6/10 anonim ***** válasza:
sok sikert, én úgy tudom hogy a csere 3 pixelhibáig nem aktuális..
2010. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szó nélkül cserélték ....
2010. aug. 21. 11:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, nekem a 20"-os TFT monitort nem cserélték ki, mivel CSAK három pixelhiba volt rajta és annyi a megengedett!
2010. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem az én laptopom, hanem a párom haverjáé....de most mondja a párom, hogy a kolléganőének is cseréltek pixelhibára ugyanott...tatabányai Média Markt, kis reklám nekik :)
2010. aug. 21. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
általában, a vásárlást követően fedezed fel a pixelhibát, akkor cserélik, ezért is van az a bizonyos 3napos pix.gar., aztán ha később kerülnek elő, de még a gari idő alatt, akkor jön elő a felosztásos számolásos módszer
2010. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!