Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot választanátok?...

Melyik laptopot választanátok? Asus Vivobook S14 vagy Acer Swift 3?

Figyelt kérdés

Asus VivoBook S14 M433IA

[link]


Acer Swift 3 SF314-42-R4RV

[link]



2021. ápr. 11. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én az Asust. Nem ismerem az Acert, de az Asus megbízható. Persze abban csak 256GB az SDD, szóval ha neked az a fontos, akkor az Acert vedd.
2021. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

#1.Ez nem vallás kategória.

Kérdező:

Nagyobb SSD és én ezért az Acer-t venném.

A többi paraméterben megegyeznek.

2021. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

"A többi paraméterben megegyeznek."


Nem, nem egyeznek meg. Az Asuson több usb port van, valamint (ugyan marginálisan, de) nagyobb akksi. A funkciódúsabb tapipadot sem kell ecsetelni, szerintem. Nem is beszélve arról, hogy az Asusok "kicsit" megbízhatóbbak az Acereknél. A terméktámogatás is messze jobb mint az Aceré.

2021. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
2. "Ez nem vallás kategória." A kérdező véleményt kért, én leírtam a véleményemet. Ha nem tetszik, az a magánügyed, nem azért írtam, hogy neked tetszen. Amit leírtam az tény, nem vallás, se nem hit.
2021. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4.Tény hogy egyik márka megbízhatóbb a másiknál ilyen szinten?

Idáig tartott az eszmecsere...

2021. ápr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Hol írtam én azt, hogy az egyik megbízhatóBB, mint a másik?

Mennyire vehető komolyan egy olyan valaki javaslata egy laptop vásárlásnál, aki még néhány szavas mondatot se képes elolvasni és értelmezni?

2021. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem az Asus-t fogom választani, alapból ez volt a szimaptikusabb. Kisebb a tárhely, de van külső merevlemezem, ez nem olyan nagy gond. Nagyobb gond az, hogy ma voltam egy áruházban, ahol ugyan nem pontosan a fenti konfigurációban, mindkét laptop ki volt állítva és már messziről látszott, az Asus kijelzője mennyivel jobb az Acer kijelzőjéhez képest. A jelenlegi laptopom sem remekel kijelzőben, de 11(!) év után szeretnék jobb minőségű, színhelyesebb képet nézni, ahol többek között a fekete inkább hasonlít feketére, mint szürkére. Külső monitorral használni pedig nem kényelmes a számomra.


Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 11. 19:05
 8/9 A kérdező kommentje:

Visszajelzek, mi történt:

A kérdés kiírása után nem sokkal az elsőként linkelt Asus laptopot vásároltam meg a linken szereplő helyről és mind a notebook.hu-val, mind a laptoppal teljesen elégedett vagyok. Gyorsan és halkan teszi a dolgát, a mérete (14") is tökéletes, a kijelző színei is jók a számomra. A 256 GB-os SSD sem kevés, bőven (100 GB felett) van rajta szabad hely. Adattárolásra főként HDD-t használok, abból nem rég vettem egy 4 TB-os méretűt, mert a korábbi (2 + 1 TB) tárhely kezdett kevés lenni. Akkuról is több órát elmegy, valamint be lehet állítani, hogy ne töltse 100%-ra az akkut. Mivel 99%-ban hálózatról használom így ezzel a lehetőséggel éltem is az akku élettartama miatt. 60%-nál megáll a töltés, nem tölt rá folyamatosan az egyébként feltöltött akkura, mint ahogy szerintem más gyártókál történik. Szóval eddig jó döntés volt az Asus.

2021. okt. 4. 21:50
 9/9 anonim válasza:
és azóta is meg vagy vele elégedve? Mikre használod leginkább?
2022. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!