Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a hangszóróm?

Miért csinálja ezt a hangszóróm?

Figyelt kérdés

Rendeltem hangszórót egy webáruházból. Nem ismeretlen kínai márka, hanem Trust. (2.1)

Eddig az íróasztalomon kicsit hátul volt, de most előbbre került, és szimmetrikusan va. Most figyeltem meg, hogy a jobb gyengébben szól, a mélyláda meg sohasem ad ki hangot, hiába tekerem maximumra a basszust. Mi lehet a gond?



2021. ápr. 11. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Sima sztereó dugasszal van bedugva a számítógépbe, a mély-magas jel szétválasztását a hangszóró áramkörei végzik.
2021. ápr. 11. 22:36
 2/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Vagy szar a termék, vagy a kábel van rosszul bedugva esetleg a kábel megszakadt. Egyébként van program amivel ezt lehet állítani, hogy melyik legyen hangosabb. Talán a Gépházban is tudod. :)
2021. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz az erősítője. Nekem a kínai csinálta ezt, nem volt normálisan beleforrasztva a mély és magas szabályzó poti, beforrasztottam, azóta jó. Persze ha garis, inkább vidd vissza.
2021. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán még garis, kb egy éve vettem, de webáruházból, és akkor most a postát én fizessem? (Messze lakom Budapesttől.)
2021. ápr. 11. 23:04
 5/7 vantel ***** válasza:
Ez ilyen, ha nem helyi boltban veszed.
2021. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tombolt a vírus, meg magyar webáruház, nem emag vagy aliexpressz.
2021. ápr. 12. 00:43
 7/7 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Vagy vehetsz ujjat ha ez nem volt annyira drága.
2021. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!