Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDD töredezettség mentesítés???

HDD töredezettség mentesítés???

Figyelt kérdés

Elvileg az az elmélet, hogy sorba teszi a fájlokat ugye?

Na mármost! Én évek óta Linuxot használtam. Ext3 és Ext4 fájlrendszereket használtam.

Ugye itt nem kell töredezettség mentesíteni, mert úgy működik a fájlrendszer ahogy kell…


Na de most vettem egy Gamer számítógépet játszani!


Le is töltöttem úgy 600GB-nyi játékot torrentről!


NTFS partíció így néz ki:

[link]


Indítottam egy defragot:

[link]


Ez most mi? A közepe üres marad? :O Ez/ így van sorban?


A linkből töröld a felkiáltó jelet!



2021. ápr. 19. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Torrentben be tudod állítani, hogy letöltés sorrendben, illetve foglalja le előre a helyet. Akkor nem ír annyira össze-vissza.


És ja, így is lehet töredezettségtől mentes, hogy középen van a lyuk. Igazándiból teljesen mindegy.. nem ezen múlik, hogy másik meghajtóra milyen gyorsan tudod telepíteni.

2021. ápr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem rögtön a Defrag gombra kattintasz,

hanem a gomb jobb oldalánál levő lefelé mutató nyílra.

És a legördülő listában kiválasztod, hogy "Töredezettségmentesítés ÉS optimalizálás.

2021. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már 20-25 éve minden HDD ZBR alapú, így csak az a lényeg hogy egyben legyenek a fájlok, ne kelljen ugrálni, az hogy az elől vagy hátul van a lemezen, az már mindegy, nincs jelentős különbség.
2021. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!