Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Akadozó hang és kurzor random....

Akadozó hang és kurzor random.HELP!!?

Figyelt kérdés
Üdv! Egyik napról a másikra a gépem teljesen random elkezd stutterelni, vele a hang is és az egér is, meg minden. Újraindítás után néha jó, néha nem.. kb két éve van meg ez a konfigom és semmi probléma nem volt vele soha. Ram diagnosztikát lefuttattam és semmi hibát nem ír.. ssd 70%-os azon idítottam egy diagot, de azt írja tökéletes és nem talál hibát.. videokártya probléma nem lehet, annak nem ezek lennének a jelei. Valamiért mégis az ssd-t gyanítom hogy ezt okozza. Cpu probléma lenne esetleg? Gépet újratettem, kiszedtem mindent, újrapasztáztam mindent, kitakaritottam az egész gépet. Windowsot is újratettem már kétszer, de ezek után se változott semmi... teljesen tanácstalan vagyok... bárki bármilyen ötlet ? B450m ds3h lap, ryzen 5 2600, 3200 as ddr4 predator ramok(2x8), rtx 2070. Kingston a400 ssd. Sima winyo nincs a gépben, évek óta nem használok.

2021. ápr. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Feladatkezelőt nézted? Valami fullon pörgeti a procit. Vagy egy nem kívánt alkalmazás, vagy valami driver hiánya lesz az oka.
2021. ápr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindent figyeltem és teszteltem is, egyik esetben sem ment fel se a proci hasznalat 40 % fole. Terheltem játékkal, akkor se és simán is bongeszes kozben.. teljesen tanacstalan vagyok sosem hallottam meg errol, es latni sem lattam sehol.. feladatkezeloben is kerestem dolgokat, de egyik alkalmazas se ette a ramot, se a processzort..
2021. ápr. 26. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, próbáld ki egy másik táppal. Talán gyengélkedik és az okozza a problémát.
2021. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!