Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért búg a hdd-m formázás után?

Miért búg a hdd-m formázás után?

Figyelt kérdés
Formáztam 2 hddt is.Az első egy 1tb wd blue amit teljesen formáztam(nem gyorsformázás), a másik egy 500 gbos hitachi amit meg gyorsformáztam és azóta ha hasznalatban vannak akkor búgnak.

2021. máj. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, sima formázástól nem kéne ilyennek lennie.

Valószínúleg windows-komponens, vírusirtó vagy vírus használja (ne kérdezd hogy miért), és ezért búg.


Ha netán formázás alatt azt érted, hogy egy marha erős mágnest húzogattál felettük, akkor már lehet valóban azzal volt a gond ;)

2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WD hajlamos nekem is bug, egy gumiszalagon "fekszik" igy csendes 🤣
2021. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most megfigyeltem hogy nem bug állandóan csak néha így elkezd random. Lehet hogy virus?
2022. márc. 24. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
1 eve ilyen, nem mindegy?
2022. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez most az 500 gbos hitachi hdd amit anyám új gépébe tettem ssd mellé médianyagoknak. Mint már mondtam gyors formáztam még tavaly és utána kezdett el búgni, de most megfigyeltem és nem állandóan csinálja csak néha elkezdi random.
2022. márc. 25. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!