Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az Asus dual rtx3060...

Ez az Asus dual rtx3060 videokártya mennyire lehet hangos és mennyire melegedhet és jó kártya lehet vajon?

Figyelt kérdés

Nézegettem videokártyát és azt mondták az ilyen palit meg zotac meg ilyesmi kis kártyák és budget hangos hűtés van rajtuk meg meg forrófejűek azért olcsóbbak

De néztem ezt az asus pl a zotac 2060 210mm hosszú ez az asus meg csak 200mm szóval nem valami nagy kártya és ez mehet az asusnál is a hűtés rovására?

[link]



2021. máj. 3. 18:01
 1/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ampere gpu k eleve huvosek, kerdes hogy rontjak el a vga (hutes) gyartok

Palit meg Zotac nem kis gyarto vannak nagyon utos karijaik altalaban

mas kerdes hogy orias leviathan 3 ventis szornykarik is vannak Amperekbol, 3060 bol is

2021. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

10mm nem nagy különbség, annyi nem megy a hűtés rovására.

amúgy tényleg vannak szériák, amelyekben a hűtésen spórolnak és jócskán melegednek a kártyák, de nem minden esetben. Nekem volt zotac-os kártyám, semmi ilyet nem tapasztaltam. Zárt gépházban meg amúgy se zavaró.

2021. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


Evga meg foleg nem kis gyarto ahogy Asus sem

ez is ranezesre ugyanolyan amugy pedig tapcsatijuk is ugyanugy 8pin


ez viszont Zotac de egy komolyabb peldany pedig csak szinten 2 ventis


2x8pin tapcsatis es rendesen OC zet


[link]

2021. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

meg teszt is van a kicsi feher szornyrol


[link]


meg van egy 2 ventis

2021. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régebben 2 Asus dual kartyam is, bár nem a 3000-es szériából, de mindkettő olyan volt, mint valami repülő hajtóműve.
2021. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


Palit ami nem valami fenyes


de sok valtozat van karikbol, persze legtobb elemet felhasznaljak igy mondjuk bordat vagy ventit is lehet a hasonlokhoz


Asus tesztet nem talaltam, nagyon ujak lehetnek, vagy nem voltam ugyes


ertelemszeruen 3 ventis leviathanokat nem mutattam mert felelseleges a legjavuk amik hibatlan azoknal ertelmet nyer a gigantikus hutes rendszeruk


Xy4

2021. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3/


Na ezeket én is nézegettem EVGA-at tudnék 280EFt ért de azt mondták a prohardveren videokártya csoportban,hogy budget hangos melegedő hűtésűek inkább msi gaming x vagy asus strix vagy tuf azok csendesek meg minden.De kérdés a hang leginkább az lehet a zavaró hűtésben.

2021. máj. 3. 21:41
 8/9 A kérdező kommentje:

5/


Na anno én se olvastam a legrosszabbat a dualosok hűtéséről hangban pl.

2021. máj. 3. 21:42
 9/9 A kérdező kommentje:

6/


EVGA-ban is találtam 3 ventilátorosat bár itt az országban csak a ketteset találtam

[link]

Amúgy "jó" árban ilyet találtam de ez is 3 ventis Asus Geforce Rtx 3060 12GB Gddr6

2021. máj. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!