Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen elfut a warzone,...

Ezen a gépen elfut a warzone, gta online fortnite stb full ultra 4k-s grafon?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 4. 08:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 . Írtam , hogy rossz gépet küldtem be és ha már ezt küldtem mondjátok meg tesómnak elfut e a gépén a gta 5
2021. máj. 4. 20:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Eldöcög, de ez az összeállítás egy nagy kupac 💩

Ezt a teljesítményszintet kb egy 70 ezres használtgép is felülmúlja a fos videokártya miatt. Minden más hardverelemből is van azonos áron sokkal jobb vétel. Ekkora kerettel többszörösen jobb gépet lehet építeni!


Felejtsétek el ezt az összeállítást!


Kb.így kéne kinéznie:

10100F

H410/B460 alaplap M.2 csatlakozóval.

2x8GB RAM 2666mhz+ (általában g.skill aegis 3000 mhz szokott lenni a legolcsóbb)

M.2 nvme ssd,pl Kingston A2000. A mai játékméretek miatt én javaslom az 500 gigát legalább

HDD igény szerint.

Tápegység: 550W+, elsősorban (A-)B szintről, de valószínűleg csak.C fér a keretbe. D és ismeretlenek kerülendőek:

[link]


Házból egy jobban szellőzőre van szükség: alsó tápos legyen! És az előlapon is legyen 2-3 120mm ventilátor


Összeszerelés szinte mindenhol van, szóval érdemes nézni az olcsóbb boltokat is. Ipont különösen kerülném... előszeretettel csippentenek le a termékek garanciájából a jogi kereteken belül 🤢🤮


Videokártyát használtan... 1050Ti vagy jobb: RX480-570-580, GTX 1060, gtx 970

Kb ezeket érdemes nézni. Újak pokolian drágák, kerülendőek sajnos.

2021. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 köszönöm a kommented pipáztam de azért drágák iponon a dolgok mert áfával együtt írja az árakat. + én részletre szeretném venni. ha találsz jobb boltot ahol részletre lehet fizetni azt szívesen meghalgatom.
2021. máj. 5. 09:36
 14/16 A kérdező kommentje:
2021. máj. 5. 09:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenhol áfával együtt írják ki a termékeket. Kiskereskedések, kötelező neki.


Részletre... talán aqua? Nem tudom... sosem veszek olyan dolgot, amire nincs aktuálisan pénzem. Nézegesd az üzleteken árukeresőn!

2021. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyik játék sem fog elfutni 4kba ultran ezzel a gép összeállítással de a warzone meg gyenge beállítással sem. A 4K ultra ott kezdődik ,hogy a videokartya minimum 300 ezer Ft JELENLEG. A másik dolog , ha elég szűkös a keret akkor miért 4K ultra a cél? 1440p is élvezhető sőt sok fps játékot leginkább profi szinten egyáltalán nem 4kba tolják de még csak nem is 1440p-be. A 4K ultrahoz van még egy másik nagyon fontos dolog a monitor amiből szerintem a valamire való is minimum 100 ezertől indul.
2021. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!