Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két billentyűzet közül ti...

A két billentyűzet közül ti melyiket választanátok, és miért?

Figyelt kérdés

első: (Hama uRage Exodus 900)

[link]


második: (AULA Assault)

[link]


Itt igazából az lenne a kérdésem, hogy az AULA Assaultnál írja, hogy por és vízálló, viszont a "drágábbnál"(hama urage exodus 900) ott nem. A hamánál írja hogy brown switches(halkabb?) a másiknál viszont nem. Most igazából emiatt a két dolog miatt nem tudok dönteni a kettő között, mert nekem mindkettő fontos lenne.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. máj. 6. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak eközül a kettő közül lehet választani, akkor nekem AULA. Egyfelől jöbban tetszik a shieldless design (jelenleg is ilyenem van), másfelől a kék kapcsolókat is jobban szeretem.
2021. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kell a kettő közül dönteni, más is létezik. Ha nem akarod sz*patni a családodat, akkor semmiképp se vegyél Blue Switcheset, mert vagy 5x hangosabb, mint a Red vagy Brown.

Ezek közül egyiket se választanám, mert az AULA design jobban tetszik, viszont a Blue Switch ki van zárva.

Itt meg tudod hallgatni, hogy a különböző kapcsolók (kék, piros és barna) mihez vannak tervezve leginkább és milyen a hangjuk: [link]

2021. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!