Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A bányász videókártyáktól...

A bányász videókártyáktól miért félnek állandóan akik venni akarnak videókártyát (mi ez a nagy félelem előre)?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Azt hiszik, hogy hamarabb tönkre megy mert napi 24 órában működtek, de aki játékra használja az is lehet hogy ugyanannyit használja.
2021. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értem a félelmet, én azt hallottam, hogy sokkal megkíméltebb, mert bányászatban nem 100%-on megy. Csak tisztázni akarom, hogy most mennyire valós ez a félelem.
2021. máj. 7. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt a bányász kártyákra csak 1 év garit szoktak adni, míg a 3 év szerintem mondható átlagnak a rendeseknél. Arányaiban egy játékra használt kártyával szerintem alacsonyabb a kockázat. Én szívesen vennék egy rendesen alulfeszelt bányász kártyát, viszont nem lehet tudni, hogy hatékonyság törekedett-e az eladó vagy széjjelhúzta mert csak gyorsan akart bányászni.
2021. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valódi bányászkártyáról van szó: Mert nincs rajta videokimenet. Mert bányász bios van rajta. Mert xar a ventilátor. Mert gyengített a VRM.


Nem bányász, hanem bányászatra használt általános kártyánál: a bios és a ventilátor gond léphet fel. Más gond nincs velük. A bios-t jó esetben az eladó visszaállítja.

2021. máj. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Ami a garanciát illeti, azt sajnos mára már úgy is szétnyirbálták teljesen a mostani törvénnyel. Bármit veszel Magyarországon 10.000.-től 100.000.-ig értékben csak 1 év garanciát kapsz rá. 100.000.-től 250.000.-ig pedig 2 évet. 250.000.- érték felett pedig 3 év garancia jár. Egy 2020-as törvényben ezt értékhatárhoz kötötték, így tök mindegy mit veszel, csak a vételár számít.
2021. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös vagyok ez a szabály nyilván csak a boltból vásárolt új termékekre vonatkozik. Ha ha használt terméket veszel, arra teljesen megegyezés kérdése a garancia és, hogy egyáltalán van-e.
2021. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha nem bányász kártyát használsz bányászatra 75%-on?
2021. máj. 8. 15:30
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
5# Sose vittem vissza hardvert boltba, mindig a gyártót keresem garival.
2021. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
9# Négy-öt munkanap alatt szoktam kézhez kapni az új cuccot, neked mi a tapasztalatod?
2021. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!