Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PS5 és az Xbox Series X...

A PS5 és az Xbox Series X mikor lesz kapható ismét?

Figyelt kérdés

Azóta a fejemet verdesem a falba, amiért tavaly novemberben nem rendeltem elő egyik nextgen konzolt sem. Azóta sehol nem lehet kapni, csak nagyon túlárazva dealerektől. Angliában élő haverom azt mondja ott is ugyanez a helyzet, nem lehet kapni ott sem! Mi lesz így, mivel fogok így játszani és meddig lesz még ez a készlethiány??


UI: Most jött ki PS5-re a Returnal című játék, ami nagyon tetszik nekem és játszani akarok vele! Már anyámnak is az agyára megyek ezzel teljesen, azt mondta venne már két gépet is csak hagyjam már végre békén ezzel.:D Majd szaván fogom és megvetetem vele a Series X-et is.:D


17/F vagyok amúgy.



2021. máj. 9. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom.
2021. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miután a kínálat nagyobb vagy egyenlő lesz mint a kereslet.
2021. máj. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

1.-nek.


Magánszemély, hogyan ad garanciát?

2021. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bolt adja,szerintem ez elég egyértelmű..
2021. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan gyártják, de a várósor több, mint fél év. Ha kell, akkor vagy megveszed többszörös áron egy nyerészkedő pöcstől, vagy beállsz a sorba...
2021. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval még most sem lenne konzolod, hiába rendelted volna meg novemberben 😃 de közelebb lennnél az átvételhez, mint ha most rendelnéd meg...


Lényeg a lényeg: ajáték megvár,nem megy sehova. Egy év múlva is ki tudod játszani.

2021. máj. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb hírek szerint idén nem fog megoldódni a készlethiány. Nem mintha nagyon sok játék lenne ami miatt érdemes új konzolt venni. A Returnal miatt pedig végképp nem sietnék, csalódni fogsz ha azt gondolod az olyasmi mint az Uncharted vagy a Last of Us.
2021. máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez aztán nem egy fontos dolog. Rakd fel a FreeBSD-t gépre és kigyógyulsz a kockulásból :D


(nem, a sony konzolos BSD nem számít)

2021. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!