Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ujj videokártyát is...

Egy ujj videokártyát is megérheti újra pasztázni?

Figyelt kérdés
Vajon milyen pasztát használnak a videokártyáknál?Bár gondolom minden cég maga válogatja.Nekem egy zotac rtx2060 van nem rossz kártya csak mikor beindul játék alatt a hűtés hát nekem elég hangos tud lenni.Esetleg másfajta paszta segíthet az ügyön valahány fokot vagy a kisebb méret miatt a hűtés ilyen?Egyébként pl artic MX-4 pasztára gondoltam.

2021. máj. 12. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Garancia nem veszne el?


MSI AFTERBURN tedd kisebb fordulatra.

2021. máj. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem éri meg. Garanciamatrica miatt nem is férsz hozzá.


Ha hangosnak ítéled, akkor állíts be saját ventilátorprofilt pl afterburnerben! Illetve kisebb alulfeszeléssel is megpróbálkozhatsz a hőmérsékletek kordában tartásáért.

2021. máj. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hacsak nem tuning garanciás, mint az EVGA-k szoktak lenni, akkor bukod a garanciát amint szétszeded.

Pasztánál kb a legolcsóbbat rakják bele mindenhol, de azt a 2 évet kihúzzák, utána érdemes normálisabb kencével átkenni (pl coollaboratory, thermal grizzly).

2021. máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
NEM
2021. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2/


És az alul feszelést,hogy kell csinálni és mennyit vesz el a teljesítményéből?

2021. máj. 12. 10:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért a garanciamatricának megérheti utánanézni jobban,

Hivatalosan EU-ban a nem kiterjesztett garancia megbontása matrica miatt illegális ( Directive 1999/44/CE, §7.1 ), ahogy USA-ban is.


Én hirtelen nem találtam magyar jogszabályt ami felülbírálná.


Az extra vállalt garanciát, még ha fizettél is érte (tehát a minimum időn túl ami Magyarország esetén az ársávtól is függ már) viszont bonthatják.



Legtöbb országban ezek a matricák csak ijesztgető erejűek, alap jogaidról pedig nem mondathat le, még ha szerződésbe van sem.

2021. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, azért hangos mert csak két ventilátor került rá, és 180 wattot fogyaszt mellé, ide komolyabb hűtés kéne, csak a zotac így tolta lejjebb a kártya árát(mármint eredetileg, nem ma, 230 ért).


#6 ahogy mondod, ráírhatja hogy ha megbontod ugrott a garanciád, ahogy ráírhatja azt is hogy az övé az első szülött gyereked ha hazaviszed a terméket. Két éves garanciát kötelesek mindenre(ami nem romlandó) adni EU-n belül, és itt a történet vége, ha egy matrica elég lenne arra hogy ki tudjanak bújni ez alól, akkor azt is mondhatná hogy ahogy elhagyod az üzletet nincs garancia. Én is kiírhatom a kapumra, hogy ebben a házban törvényes kokaint termeszteni, akármennyire hivatalosnak tűnik a matricám még nem lesz legális, a gyártónak sincs lehetősége felülbírálni semmilyen törvényt. Meg egyébként is, a karbantartás része a takarítás, újrapasztázás, teljesen elképzelhetetlen lenne bármilyen más terméknél hogy a gyártó azt mondja hogy nem takaríthatod ki.

Azért írja rá, mert reméli hogy nem nézel utána. Legyetek tisztában a jogaitokkal, mert ha teheti, hülyének néz a gyártó, és a bolt is.

2021. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az ujj videokártya? 😂😂😂


Na megyek lábujj videokártyát venni 😂😂😂😂

2021. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


És ha ez kéz ujj?

2021. máj. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!