Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan lehetséges, hogy egy...

Olyan lehetséges, hogy egy egérre nem áll rá a kezem a játékoknál?

Figyelt kérdés

Régen egy Asus cerberus Artic edition lézeres egerem volt, most egy Logitech G502 Hero egerem van, de olyan idegennek érzem a mozgást meg stb, pláne firmware update után.


Igazából a gumik az alján ki lettek cserélve, de ugy alapból is idegennek érzem. Alapból egy nehéz egér ez, de nemtudom, csak nekem van ilyen érzésem?



2021. máj. 15. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy most vetted és csak meg kell szokni, vagy 30 éve szenvedsz vele, de hiába.
2021. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elég sok féle egér van, van ami nekem se esik kezemre, mert túl nagy, de van ami meg túl kicsi.

Csúszás, egéralátét, kéztámasz, esetleg súlyozható egér esetében súlyok kivehetőek.

Én elmentem mediamarktba, pixelbe, ki lehetett próbálni az egerek fogását stb, és utána megrendeltem netről. :)

2021. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Lehet nekem is elkéne mennem akkor probálgatni őket.


Alapvetően nagy kezem van, szóval nagy egér kéne.


Kb 1 éve lehet meg ez aze gér körülbelül. Azóta se tudtam megszokni.


Ez súlyozható egér, de önmagában is nehéz, szóval a súlyokhoz hozzá se értem.firmware-t akarnám visszaállitani probaképp.

2021. máj. 15. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az egér abszolút nem mindegy milyen, egyénileg változó kinek mi a jó.


én annak idején razer deathadderel, istenkirály voltam COD-ban, de egy random egérrel meg lama.

2021. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!