Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Microsoft [2021 Május]...

A Microsoft [2021 Május] megint elrontotta a frissítésével a HP nyomtatót?

Figyelt kérdés

HP lézer nyomtatómat, nem látja a PC, és sikertelen a driverek újra telepítése is. Megint bakiztak a Microsofték valamit?

Először offline-ba került a nyomtató, majd eltávolítottam és újra próbáltam tenni a drivereket de azóta sikeretelen a művelet.

USB kábelt cseréltem, nem oldotta meg a problémát.

Másik PC is ugyanez a helyzet.

A nyomtató bekapcsolásakor semmi hibát nem jelez, üzemre kész állapotban van.

HP P1102 Laserjet



#Microsoft nyomtató baki #Microsoft print fail
2021. máj. 19. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
most lehet, h a nyomtató halt be, ha két gépen is próbáltad.
2021. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kivakarni a legutóbbi frissítést, és nézd meg, hogy jó-e! A windows update-et egyébként is érdemes kompletten letiltani.
2021. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A PC lássa a harwarek között a nyomtatót és szerinte megfelelően működik. A HP driverje feltelepült, de a nyomtató szoftverek továbbra sem látják a printert.
2021. máj. 19. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugye milyen jó érzés ha van egy kijelölt bűnbakunk akire minden hibát rá lehet terhelni..
2021. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!