Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám kideritteni...

Hogy tudnám kideritteni melyik két slot megy?

Figyelt kérdés
ASRock B365M Phantom Gaming 4 LGA1151, ez az alaplapom és 4 hely van ramnak úgy tudom, hogy ha 2x16 akarok tenni akkor meg van melyik kettőbe kell rakni. Honnan derithetném ki melyikbe kell rakni?

2021. máj. 20. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Benne van a kézikönyvben, de gyakran az alaplapra is fel van írva a slot sorszáma, a legkisebbe kell tenni.
2021. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha Dual Channelben akarod használni (nyilván abban) akkor 1 helyet ki kell hagyni. Ha mondjuk az elsőbe raksz először,akkor a 3 dikba kell rakni a következőt. De ha nem vagy biztos benne nézd át a kézikönyvet,minden alaplap más..nálam így van.
2021. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dual Channelnél a színeket kell nézni, azonosba megy a két egyforma modul. A régi alaplapomon rikítóan elütött a kettő és egymás mellett voltak az egyszínűek, az újon csak sötétebb-világosabb szürke és páros-páratlan a felosztás. A kőkorszaki DDR1-es gépemen (retro játékra használom) pedig eleve egyszínű az egész, a kézikönyvben volt csak, hogy páros-páratlan a felállás, bár 4 teljesen egyforma modul ment bele, így nekem mindegy volt, de általában, főleg utólagos bővítésnél nem az.
2021. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha össze van kapcsolva az 1-3 és 2-4 a képeket akkor ezt a felállas közül választhatok?
2021. máj. 20. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Onnantól már mindegy hova rakod 1-3 vagy 2-4,ahol neked szimpatikusabb.

Nekem személy szerint 2-4-en van mert jobban elfér a proci hűtő.

2021. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most szándékszok én is egy ilyent venni: Noctua NH-D15 chromax.black, Dual-Tower Processorkoeler (140mm, Zwart)

Azért kérdeztem ezeket

2021. máj. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!