Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz lenne a Bluetooth...

Rossz lenne a Bluetooth Driverje PC-n?

Figyelt kérdés

Vettem a PC-mbe egy Bluetooth adaptert, hogy a BT-s Mini hifimmel össze tudjam csatlakoztatni. Viszont mikor összekapcsolom a Mini Hifit a PC-s BT adapterrel, azene folyton megakad, mintha akadna a lemez, vagy nem kapna vételt. Viszont ha telefonról hallgatom a zenét, akkor teljesen jól működik akadásmentesen megy a zene a Mini hifiről


BT neve: ASUS USB BT400

Mini Hifi: LG CM 2460 bluetooth micro hifi



#bluetooth #LG #Asus #mini hifi #LG CM 2460 bluetooth micro hifi #ASUS USB BT400
2021. máj. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Lehet hogy valamiért ennyi teljesítményre képes csak.

Valami zavarhatja.

2021. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Messze van a két BT vevő. Hivatalosan 10 méter a hatótáv, a gyakorlatban nekem 4 méterig szokott stabil lenni a kapcsolat.

2. Valami árnyékolja, a gépház nagyon jó ebben, előre dugd az adaptert, ha arra van a hifi, az valószínűleg segít.

3. Valami zavarja a jelet. Ilyen minden 2,4 GHz-es eszköz, például wifi, egér, billentyűzet, vezeték nélküli vezetékes telefon, mikrohullámú sütő, távirányítós játékok.

2021. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es köszi. Átettem az előlapi USB-re mert eddig hátul volt, most úgy látszik jó. Húha hát a Wifi akkor be tudja zavarni :(
2021. máj. 20. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!