Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive-meghibásodásra utal...

Pendrive-meghibásodásra utal az alábbi jelenség?

Figyelt kérdés

Van egy SanDisk márkáju, új pendrive-om, pár hónapos.

Megnyitottam rajta egy fájlt (.txt fájl), ami egy programkód volt. A programot folyamatosan írtam, mentettem a változtatásokat, hibajavításokat (Ctrl-s már sok-sok éve hibátlanul működött mindig) és sokszor kiléptem a szerkesztőből is.

A változtatások mindig végrehajtódtak, mentésre kerültek.

Egy alkalommal, amikor ismét visszaléptem a szerkesztőbe, döbbenten tapasztaltam, hogy nagyon sok, korábban már megváltoztatott jellemző van a programban, amelyet még a változtatások kezdetén javítottam ki. Kb. 4 órát dolgoztam és az első fél órában kijavított dolgok "jöttek vissza".

Mi lehet ez a jelenség?

Windows 10, sima Jegyzettömböt használtam (tudom sokkal jobbak vannak hasonló célra de most a pendrive szempontjából érdekelne a jelenség).



2021. máj. 23. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy pendrive a hiba.


De javaslom inkább a felhő megoldásokat ilyen felhasználáshoz. Ezerszer biztosabb a pendrivenál.

2021. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem pendrive hiba szerintem se, inkább valószínű, h ledobta a gép közben vagy valami adatátviteli probléma történt. Inkább gépen csináld és utána másold pendrivera.
2021. máj. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bekapcsolva felejtetted a gyorsindítást és kikapcsolt gépnél kihúztad, és/vagy nem leválasztás után húztad ki.
2021. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!