Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan számítástechnikai...

Van olyan számítástechnikai bolt, ahol lehet fizetni OTP / K&H SZÉP kártyával?

Figyelt kérdés
Ruha meg sportfelszerelés helyett konzolt vennék vagy a gépbe alkatrészt a szabadidő zsebből.

2021. máj. 24. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyet. De a ruhával mi a baj? Az alapvető cikk.
2021. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nincs.


A SZÉP kártyának nem ez a célja, hanem "belföldi utazásszervezésre (előre összeállított utazási csomagokra), gyógyfürdő- és strandbelépőre, illetve a szálláshely-szolgáltatással egyidejűleg a szálláshelyen igénybe vehető bármely szolgáltatásra", "éttermekben, gyorséttermekben, munkahelyi menzán, ételrendeléskor", "egészségügyi szolgáltatásokra, kulturális programokra, állatkerti és vidámparki belépőre, sport, szabadidős és wellness tevékenységekre, sportrendezvények részvételi díjára, fürdők és élményparkok igénybevételére, belvízi séta- és kirándulóhajókra, idegenvezetésre és szálláshely-szolgáltatásra" ( [link] ) használhatod.

2021. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es az hogy az már van nekem.


2-es az e-sport is sport azért szeretném arra. És úgy olvastam hogy régebben volt, de ma már csak szervízeket találok ahol csak javítani lehet nem vásárolni.

2021. máj. 24. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3-as, régen mozira is lehetett használni a szabadidő zsebet, már nem. Túl jól ment, kiszivárgott a kártyára a pénz a multinak, a kormány megszüntette. Csoda, hogy a gyorséttermekben még elfogadják.
2021. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs.
2021. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!