Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Felsőkategóriában melyik...

Felsőkategóriában melyik alaplapgyártók a legjobbak és miért?

Figyelt kérdés

Nem a 200-500 ezres agyrémekről van szó, hanem ha van mondjuk 100 ezer forintod alaplapra akkor melyik márkát választod és miért?


Van olyan program vagy összetevő ami jobb mint a másik gyártóé?

Például az Asus Supremefx hangcodecje jobb mint a többié?



2021. jún. 5. 06:07
A kérdező szavazást indított:
Asus
Asrock
Gigabyte
Msi
Nzxt
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden chipsetnél van egy gyártó, akinek a termékei a legjobban sikerültek. Az is relatív, hogy mit nézünk legjobbnak. Legjobban felszerelt? Legjobban tuningolható? Ár\érték arány?
2021. jún. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek teljesen igaza van.


"Például az Asus Supremefx hangcodecje jobb mint a többié?" Az csak alaplapi marad. Ha minőségi hang kell, veszel egy dedikált kártyát rá vagy külsőt.

2021. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha nézzük a 100 ezres ársávot akkor aligha van különbség felszereltség vagy tuning között. Tehát nem hiszem, hogy egy Aorus 100 ezerért jobban tuningolható mint egy Rog, vagy igen?


Hangkártyát meg van aki külön vesz? szerintem az alaplapik simán kiszolgálják az átlagos igényeket, legyen szó akár gamer pc-ről

2021. jún. 5. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy a mostaniaknál mi van, nem tudom. De valamennyi különbség lesz.


Igen van, én pl. Nekem nem kell 100ezer forintos alaplap, mert semmi sincs rajta, amire szükségem van. Hangkártyám pedig van egy jó, régóta.

2021. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!