Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet lehetne kihozni...

Milyen gépet lehetne kihozni 400.000-500.000 Ft-ból?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egy gépet összerakni/készen venni, ennyi keretből milyet ajánlanátok?

2021. jún. 5. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Mostanába? Nem túl jót, nem kapsz kártyát ennyiért
2021. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Kb. egy 2060-as konfig fér bele most ennyibe. Érdemes várni vele, ha nem túl sürgős.


Én is szeretnék összerakni egy gépet, egyelőre várok vele, hátha javul a helyzet valamelyest, bár nem úgy néz ki.

2021. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak sajnos kezdi megadni magát a gépem, és már nem igen szolgálja ki az igényeimet, és ez már lassan 1 éve, és kezdem unni már nagyon. Egyébként borzasztóan dühít, hogy feldobták az árakat ezek a kripto cuccok, mert egy átlagember meg jól besz*pja vele.
2021. jún. 6. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, két éve ez van.

Én 2019-ben vettem egy 2060-at 150-ért, amikor meg új cucc volt kb az rtx. Jelenleg 240-ért megy a 2060, nagyon durva

2021. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!