Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Előrelépés lenne ha a fiam...

Előrelépés lenne ha a fiam jelenlegi konzolját lecserélném egy Series S-re?

Figyelt kérdés

Csak digitális játékai vannak viszont azt mondja nekem hogy a Cyberpunk 2077 már szinte játszhatatlan. (Most egy xbox one S konzolt használ).


Ajánlották nekem a Series X konzolt is az üzletbe de azt nem tudom megengedni anyagilag.


33/N


2021. jún. 12. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én series s-en játszottam végig a cyberpunk 2077 játékot. Én one x-rol váltottam, számomra megérte mert pár papíron gyengébb mint egy One X az újabb architektúra miatt mégis rengeteg játék sokkal jobban fut(meg ha nem is 4k mint a One X)


Series s a one s-nel minimum 4x nagyobb számítási kapacitással bír. Mindenképp meg fogja érni ha one s-rol valtotok.


En sem bántam meg. Jó kis gép, főleg ár értékben, és játékokat is most a következő években kapni fog amit a One generáció már nem sokáig.

2021. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Pontosan azért konzol, mert mindig jól fut rajta a játék.
2021. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ideális világban ez mindig így lenne, de sajnos az Xbox one/PS4 generacio nagyon alul lett méretezve teljesítmény szempontjából. Cyberpunk one s konzolon 720-900p közötti felbontáson fut gyakran alig 15 képkocka/másodperc sebességgel.


Series s-en szinte végig egy játszható stabil 30 képkocka/másodperc megvan.

Illettve a játék kapni fog majd Series X/S frissítést is a jövőben amitől még jobb lesz.


One S-hez képest a Series S egy tökéletes előrelépés. Nem lesz tökéletes, de one S-hez képest ég és föld.

2021. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk csak a Cyberpunkért nincs értelme jobbat venni, annyit nem ér az egész játék. Majd talán 1-2 év múlva összekalapálják olyanná, amilyennek elképzelték, és addigra a Series S is olcsóbb lesz, vagy egy újabb lesz helyette.
2021. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!