Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri eladni a videókártyám?

Megéri eladni a videókártyám?

Figyelt kérdés
Még a nagy áremelkedés előtt (decemberben) sikerült beszereznem egy Asus Phoenix 1660 OC-t, aminek azóta az ára minimum is 180 környéke most. Hazsnáltan tuti elmenne 120ért, de akkor nem lenne kártyám. Szerintetek, ha most eladom a kártyám akkor legközelebb mikor tudok majd újra normális áron beszerezni egyet? Kibírom játék nélkül pár hónapig, mert a mostani kártyát is inkább majd későbbi 3d játékok fejlesztésére akartam használni, játszani pedig ritkán játszok.
2021. jún. 12. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Par evig is kibirod nelkule? Mert egyelore nem ugy nez ki hogy 1-2 honap alatt megoldodik a globalis chiphiany meg a kriptovalutas orulet.


Ha az integralt VGA-val elvagy es fuuudenagyon kell a penz, add el, amugy meg hasznald amire vetted.

2021. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tényleg nem létszükséges, hogy egyből legyen új kártyád akkor add el, de 120 alá ne engedj! Szerintem egy 3-4 hónap és újra lemmennek a kártya árak, a TI-ok már most is elkezdtek.
2021. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt add el és vegyél helytte egy 3080-ast.. :)
2021. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 3080 nekem már túl erős lenne, de egy 2060-ast elfogadnék csak az RTX támogatás miatt. :D 120 alá biztos nem mennék, az alatt nem éri meg nekem. Meglátjuk. Egyébként 2014 körül ugyan ez volt a RAM-okkal is, akkor az okostelefonokba kellettek a chipek, amiatt volt minden RAM-nak dupla az ára.
2021. jún. 12. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha elvagy nelkule add el. Most, hogy egyre szarabb a kripto helyzet szerintem lefognak menni egykeveset, de messze van meg ez attol, hogy visszaálljon minden. Építlezesi anyagok is megrádultak, meg minden. Nem lesz 110k a 2060 egyhama.
2021. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pedig en azthittem, hogy fel ev es lecseng az egesz. De egyebkent eddig is volt banyaszat, 2013 ota megy ez az egesz es miert csak most ugrott meg ennyire a kereslet a kartyak irant?
2021. jún. 12. 23:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert még az atyaúristen is bányászni akart minden létező VGA-val amivel lehet, mivel felugrott az ára a cripto coin-oknak, írd be googleba hogy btc to usd/eth to usd és nézd vissza az 1 éves grafikont aztán meglátod. Hiány volt + ha annyira nem is, milyen marha adta volna olcsóbban, ha eltudták adni a kártyákat dupla áron.
2021. jún. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hiába adod el jó pénzért, ha helyette nem kapsz másikat. Én 580-at vettem 40k-ért 80ba eladhatnám, de mit kapok 80-ért? semmit :D
2021. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!