Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék nagy mennyiségbe...

Honnan tudnék nagy mennyiségben beszerezni használt pc-t, vagy alkatrészt alacsony áron hogy később azt értékesítsem?

Figyelt kérdés
Egy ideje régi pc-et és laptopokat bontok szét majd ninden amit el lehet adni azt értékesítem neten. Ezek mind barátoktól, rokonoktól vannak sokszor ingyen viszont nincs végtelen raktárjuk ezekből :( Megéri szomszédos országokból olcsóbban vásárolni használt terméket majd itt eladni?

2021. jún. 18. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen voltak PC bontók, ahova bevitték a rossz gépeket és ami jó volt, kinyerték belőle és eladták. Vettem ilyen helyen még az EDO RAM korszakban RAMot rendkívül olcsón, hogy fusson a Windows 98. Viszont ma már túl gyorsan fejlődik a technika, egy rossz gép alkatrészei jó eséllyel annyira elavultak, hogy nem lehet haszonnal eladni. Például nekem tavaly egy DDR2-es gépem füstölt el, a procija jó volt, így azt sikerült eladni, meg a videókártyát (bár az már erősen elavult, 513 MB-os, a hiány miatt hamar gazdára talált). A RAM viszont a kutyának se kell, illetve egy 7 éves Celeront se sikerült epasszolni, ahogy az amúgy hibátlan, de 11 éves 750-es HDD-t se (a 7 éves 500-ast bezzeg egy nap alatt elvitték).
2021. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van stratégiád, és ebből eredő taktikáid, akkor jó lehet. Érdemes nyilvántartani, érdemes lepattintani a gyötrelem idiótákat, de ami marad, az elég lehet pluszosnak lenni kis gyakorlattal.
2021. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!