Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az MSI afterburner mellet...

Ha az MSI afterburner mellet van más segédprogram pl Expertool az fog működni normálisan ?

Figyelt kérdés
Adott egy gainward rtx 3080 as kártya ,amivel ha nincs játszva a terhelése alapjáraton 0- 30 százalékon ingadozik . Használom az expertool- t és az afterburnert is az expertool-t azért mert az van a kártyához . és itt tudom kapcsolgatni gaming ,silent és oc modba + a kártya RGB-jét vezérelni . Az afterburnert pedig azért mert sok egyéb lehetőség van rajta pl monitorozás. Ez igy okés a 2 eggyütt ? Köszi a válaszért !

2021. jún. 20. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes egyszerre használni a kettőt, ha oc-ról van szó. Én egy RX 480-al jártam úgy, hogy Radeon WattMan-ban megadtam a saját beállításaimat, majd amikor Afterburner-ben szintúgy elkezdtem játszadozni (valamivel jobb oc) akkor figyelmen kívül hagyta a rendszer az Afterburneres profilt és a WattMan-nél maradt.

Expertool-t használd az RGB vezérlésre, OC-ra pedig Afterburner-t és jó lesz.

2021. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én beállítottam fixre az rgb-t és csak afterburnert használok.
2021. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább állítsd be fixen a karácsonyfát, és minden másra használd az Afterburnert. Abban is lehet profilozni, és váltáshoz meg sem kell nyitni a programot.
2021. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ugy értem hogy profilok nélkül játszanák én . Csak simán rákattintok ,hogy gaming mode vagy oc mode az expertolban. Az afterburner is csak a monitorozás végett menne. Lényegében mind a kettő menne profilok nélkül ez igy ok ?
2021. jún. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!