Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ingyenes a felvétel opció a...

Ingyenes a felvétel opció a régi Telekomos boxokon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most fogjuk valahogy lemondani a Vodafone-t és szeretnénk a Telekom-hoz átmenni. Hallottam, hogy egy új box a Telekom TV-t lehet megrendelni náluk (már kértünk ajánlatot az otthoni szolgáltatásra..) Azt mondták , ha szeretnénk , kaphatunk régebbi Cisco ISB2000 boxot. Az lenne a kérdés, hogy ezeknél a régebbi boxoknál ingyenes a felvétel funkció ? Úgy tudom, hogy ezekbe HDD volt még, asszem 500GB-os és erre elő kell fizetni vagy mi?Már nem akarom hívni őket, mert így is ezerszer hívtam őket, de ezt elfelejtettem megkérdezni. Köszi előre is a válaszokat!

2021. jún. 24. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a beltéri egység a "hagyományos" IPTV szolgáltatáshoz jár, és igen, a felvételek a beltéri merevlemezén tárolódnak ez esetben. Az 500 GB-ot viszont soknak gondolom, szerintem jóval kisebb a merevlemezük. A felvétel funkcióra pedig elő kell fizetni, tehát van egy havidíja, én így tudom. De hivatalos infó a Telekom üzletben vagy ügyfélszolgálaton van.
2021. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem, mert a szomszédunk nem fizetett elő soha sem felvétel opcióra mégis engedi a Telekom-os IPTV boxa. (Nem az Archív TV-re gondolok. )Ilyen STB-je van a szomszédnak: [link]
2021. jún. 24. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A szomszédod nézze csak meg a számláját Benne kell legyen a felvétel opció összege. Nincs ingyen felvétel.
2021. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi IPTV-hez (tehát amiről szóvan) +1100 ft/ho (Helyileg boxba épített merevlemez) -> Már csak a 1414-es telefonszámon rendelhető

Új IPTV (androidos) +690 ft/hó (Nincs fizikailag a boxba helyezve merevlemez a telekom szerverére tárolódik a felvétel, és itt fontos megemlíteni, hogy csak adott csatornákat lehet felvenni vele.)

2021. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!