Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap tartó csavarokat...

Alaplap tartó csavarokat mihez szokták adni? A gépházhoz vagy az alaplaphoz?

Figyelt kérdés
2021. júl. 5. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Alaplaphoz
2021. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. júl. 5. 15:49
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
95%

Hát konkrétan alaplaphoz sose láttam még hogy csavart mellékelnek, pedig mikor PC boltba dolgoztam jó pár száz alaplap dobozt tuti kinyitottam. (Persze m.2 foglalattal rendelkező lapok kivételek, ahhoz adnak a kártya beépítéséhez szükséges magasítót és csavart.)


A gépházhoz mellékelik!

2021. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az fasza, mert nem kaptam hozzá(gépház), használtam vettem. Reklamáljak?
2021. júl. 5. 16:14
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Minek? Ezek szabvány csavarok. Bemész egy PC boltba és kérsz. Valósíznű még ingyen is adnak.

Arra ügyelj, hogy vannak finom és durva mentes alaplap távtartó csavarok, ugyan ez vonatkozik arra csavarra is amivel az alaplapot rögzíted.

Ha finom mentes csavart csavarsz dúrva menetes foglalatba (vagy fordítva), tönkre mehet a menet, vagy úgy beszorul, hogy nem imádkozod ki onnan soha többé.

2021. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Oda volt írva, hogy jár hozzá? Ha nem, hiába reklamálsz. Amúgy vehetsz csavarokat is, sokaknak van felgyűlve egy csomó (pl nekem is, de azok nem eladók), akik ezzel foglalkoznak.
2021. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Az újonnan vásárolthoz jár, a használthoz adható.
2021. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor venni fogok hozzá. Odaviszem a boltba és majd adnak hozzá amilyen kell. Alaplap B450 Aorus Elite V2 lesz, ehhez nem adnak véletlenül csavarokat?
2021. júl. 5. 16:25
 9/11 P.O.C. ***** válasza:
93%
Nincs kivétel, egyikhez se adnak. Legyen akármilyen márka. 2 db csavar és 2 db távtartó lesz hozzá, amik az m.2 SSD -k beépítéséhez kell.
2021. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit használtan veszel, akkor csak amiatt tudsz reklamálni ami szerepelt a hirdetésben. Ha a hirdetésben ott volt hogy hiánytalanul, akkor reklamálhatsz.
2021. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!